Home    >> Tisková řešení a stroje    >> Novinky    >> QR kódy - mobilní objednávky
PDF Tisk Email
Pondělí, 13 Květen 2013 07:02

QR_Techniservis_shadow_transparent

Spustili jsme pro Vás novou aplikaci: Elektronické hlášení požadavku servisu a stavu počítadel prostřednictvím QR kódů. Vše je velice jednoduché. K nahlášení stačí načíst, pomocí Vašeho mobilního telefonu nebo tabletu, QR kód umístěný na Vaší multifunkci nebo tiskárně. Dále už Vás povede naše jednoduchá aplikace.

V těchto měsících probíhá průběžné označování Vašich strojů servisovaných naší společností jedinečnými QR kódy. Tento kód nám při vzájemné komunikaci umožní jednoznačně identifikovat konkrétní stroj. Pomocí této aplikace Vám ušetříme čas, který jste doposud potřebovali k nahlášení servisního požadavku nebo stavu počítadel stroje. Při komunikaci s naším dispečinkem minimalizujeme možné chyby při identifikaci konkrétního stroje ve Vašem tiskovém parku.

Díky těmto přednostem jednoznačné identifikace, má servisní technik dostupné veškeré informace o historii konkrétního stroje, a to již při přípravě na samotný servisní zásah. Okamžité dostupnosti těchto infomací, v kombinaci s odbornými znalostmi servisního technika zaručuje, že následně provedený servisní zásah je mnohem efektivnější, rychlejší a v neposlední řadě i levnější.

Nahlášení je velice jednoduché a přehledné. Po naskenování QR kódu budete přesměrováni na formulář, který Vás celým procesem provede. Tento způsob komunikace nenahrazuje standardní možnosti kontaktování dispečinku prostřednictvím hot-line. Nicméně věříme, že někteří uživatelé dají přednost této formě jednoduché komunikace.

Pokud máte zájem o označení strojů identifikačními QR kódy, neváhejte nás kontaktovat.

QR_screen_1QR_screen_2QR_screen_3

Zpět

 

Zákaznický portál

NEPŘIHLÁŠEN ( registrace )

POČASÍ PLZEŇ
Počasí Plzeň - Slunečno.cz
POČÍTADLO NÁVŠTĚV
mod_vvisit_counterDnes95
mod_vvisit_counterTento týden796
mod_vvisit_counterCelkem1531934

We have: 10 guests online