Home    >> Infomační (ERP) systémy
Informační (ERP) systémy PDF Tisk Email

 

Divize „Informační systémy“ společnosti Techniservis je certifikovaným partnerem  firmy ABRA Software a.s., který je výrobce jednoho z nejrozšířenějších ERP systému v České republice.

Díky tomuto partnerství jsme Vám současně schopni nabídnout individuální a kvalitní přístup regionálního certifikovaného implementátora a silné zázemí nadnárodního výrobce ERP systému.

Díky tomuto spojení jste schopni využívat řadu výhod jako jsou například:

- individuální implementace

- neustálá legislativní a kvalitativní vývoj software

- podporu HOT-LINE

- pravidelná školení

Informační systém (IS) ABRA je ideálním řešením pro evidenci podnikových procesů pokrývajících oblasti obchodu, ekonomických a účetních agend a manažerské řízení a plánování.
ERP (Enterprise Resource Planning) systém ABRA je vhodný pro velké firmy, podnikatele, živnostníky, neziskové organizace i státní správu. Z takřka 80 modulů a dalších funkčních doplňků si své ERP na míru sestaví firmy všech podnikatelských oborů a velikostí.

 Krédem naší práce je dosáhnout takového výsledku, kdy námi dodaný a implementovaný ERP systém je vaším pomocníkem a ne tím co vás zdržuje. Toto krédo uplatňujeme už při vhodném výběru konfigurace ERP systému, ale samozřejmě také při jeho implementaci a následném využití Vaší společností. K implementaci vždy přistupujeme s maximální ohleduplností na Váš čas a individualitu Vašeho businessu. Samozřejmostí je i splnění Vašich individuálních zakázkových požadavků na software. Naši programátoři s Vámi analyzují Vaše požadavky a tyto potom zakomponují do SW ABRA.

Jsme si vědomi, že jen komplexní péčí od výběru systému, přes implementaci a zakázková řešení až po bezproblémové nasazení v ostrém provozu, dosáhneme Vaší maximální spokojenosti.

Budeme potěšeni, pokud se o tom sami přesvědčíte.

 

Zákaznický portál

NEPŘIHLÁŠEN ( registrace )

POČASÍ PLZEŇ
Počasí Plzeň - Slunečno.cz
POČÍTADLO NÁVŠTĚV
mod_vvisit_counterDnes103
mod_vvisit_counterTento týden804
mod_vvisit_counterCelkem1531942

We have: 6 guests online