Home    >> O společnosti    >> Životní prostředí
Životní prostředí PDF Tisk Email

ekoFirma Techniservis si plně uvědomuje svou zodpovědnost za vztah vůči životnímu prostředí. Proto při výběru veškerých služeb a výrobků, které naše společnost nabízí, je ohleduplnost vůči životnímu prostředí na prvním místě.

Vzhledem k tomu, že firmu tvoří jednotliví lidé, snažíme se maximálně působit na ohleduplné chování k životnímu prostředí všech našich zaměstnanců. K naplnění těchto představ vytváříme vhodné pracovní podmínky.

Výsledkem těchto snah je maximální důslednost v třídění odpadů, které naše společnost produkuje. Díky čemuž jsme dosáhli minimalizaci netříděného (směsného) komunálního odpadu na průměrný celkový roční objem 390kg. Což v přepočtu na jednoho zaměstnance znamená 39kg/osoba/rok. Zbylý recyklovatelný odpad je důsledně roztříděn do kategorií (papír, plast, sklo, hliník, ostatní kovy, elektroodpad, nebezpečný odpad).

Nakládání s odpady a šetrné chování každého jednotlivce i celé firmy vůči životnímu prostředí, je z našeho hlediska pouze nutný začátek. Další aktivitou každého z nás by měla být snaha udělat pro životní prostředí něco navíc. Nejenom ho neničit, ale nějakým dostupným způsobem mu pomoc. Ať už se bude jednat o vysazení nového stromu, či vyčištění kousku zaneřáděné přírody nebo podpoření těch osob kteří ochraně přírody věnují celý svůj čas. Je na každém z nás co může udělat a co skutečně udělá.

Vzhledem k tomu, že šetrné chování k životnímu prostředí považuje firma Techniservis za samozřejmé, ale ne dostačující, rádi bychom od roku 2010 aktivně přispívali alespoň malým dílem k vylepšení životního prostředí, v kterém žijeme. O tom jak se nám to daří či nedaří, se můžete v budoucnu sami přesvědčit na našich webových stránkách.

 

Zákaznický portál

NEPŘIHLÁŠEN ( registrace )

POČASÍ PLZEŇ
Počasí Plzeň - Slunečno.cz
POČÍTADLO NÁVŠTĚV
mod_vvisit_counterDnes13
mod_vvisit_counterTento týden13
mod_vvisit_counterCelkem1523647

We have: 6 guests online