Home    >> Infomační (ERP) systémy    >> Implementace
Implementace PDF Tisk Email

Náš tým odborníků má mnohaleté zkušenosti se zaváděním informačního systému v několika desítkách menších, středních a větších firem. Naší specializací je individuální přístup na míru jednotlivým zákazníkům a optimalizace informačního systému u zákazníka. Toto se týká jak přizpůsobení informačního systému, tak i služeb šitých přesně na míru Vašich potřeb. Rádi Vám nabídneme přesně to, co potřebujete – my víme jak na to.

S každým zákazníkem vytváříme přátelský a otevřený vztah, implementace je společné dílo.

Po konzultacích s Vámi zpracujeme návrh řešení, podle kterého budeme následně společně postupovat. Zaškolíme Vaše uživatele do konkrétních pracovních postupů a poskytneme Vám intenzivní asistenci v prvních dnech ostrého provozu a dále při uvádění dalších agend do ostrého provozu. Po úspěšném ukončení implementačního projektu s Vámi budeme dále spolupracovat při údržbě, rozvoji a optimalizaci Vašeho systému.

Chceme, aby software lidem sloužil a zvyšoval jejich produktivitu, a aby časově náročnou administrativní práci konaly stroje a lidé měli čas na skutečné vytváření hodnot.

S námi získáte informační systém ABRA přizpůsobený dle Vašich potřeb. Budete mít přehlednou a průkaznou evidenci skutečností probíhajících ve Vaší firmě.

 

Zákaznický portál

NEPŘIHLÁŠEN ( registrace )

POČASÍ PLZEŇ
Počasí Plzeň - Slunečno.cz
POČÍTADLO NÁVŠTĚV
mod_vvisit_counterDnes102
mod_vvisit_counterTento týden803
mod_vvisit_counterCelkem1531941

We have: 7 guests online