Home    >> Tisková řešení a stroje    >> Prodej
Prodej tiskových systémů PDF Tisk Email

prodejNaše firma se zabývá prodejem pečlivě vybraných typů a značek tiskáren od různých světových výrobců. Věnujeme nemalé úsilí při výběru jednotlivých zařízení z celého portfolia jednotlivých značek, abychom vám byli schopni nabídnout to nejlepší od daného výrobce a abychom nenabízeli nekvalitní a problémové výrobky.

Na všechny námi prodávané tiskárny nabízíme i kompletní servisní zázemí a záruční i pozáruční servis. Z tohoto důvodu si troufáme tvrdit, že od naší firmy nejste schopni zakoupit nekvalitní tiskárnu či multifunkční zařízení, pokud si jej však nebudete vysloveně přát.

Při každém nákupu Vámi zvolené tiskárny Vám rádi poradíme a v případě, že se jedná o námi nevybraný produkt, Vám také nabídneme i možný ekvivalent z námi odzkoušených zařízení v podobné cenové hladině. Pokud si však budete chtít zakoupit tiskárnu dle vašeho výběru i navzdory tomu, že ji nemůžeme zcela doporučit, pak se řídíme pravidlem: „náš zákazník, náš pán“, a tiskárnu Vám dodáme a zajistíme i vše potřebné pro její bezproblémový provoz a to včetně servisu.

V případě, že se nechcete stát majitelem zařízení a mít starosti s jeho provozem, můžete toto nechat zcela na nás, a to včetně pořizovací ceny, a využít naší nabídku pronájmů.

 

Zákaznický portál

NEPŘIHLÁŠEN ( registrace )

POČASÍ PLZEŇ
Počasí Plzeň - Slunečno.cz
POČÍTADLO NÁVŠTĚV
mod_vvisit_counterDnes43
mod_vvisit_counterTento týden761
mod_vvisit_counterCelkem1519055

We have: 5 guests online