Home    >> Infomační (ERP) systémy    >> Zakázková řešení
Zakázková řešení PDF Tisk Email

Nabízíme realizaci libovolných funkčních úprav systému jako samostatnou zakázkovou službu. Úpravy systému mohou být řešeny jak uvnitř systému ABRA pomocí definičních nástrojů, tak i jako nezávislá externí aplikace propojená se systémem ABRA přes OLE rozhraní.

Informační systémy ABRA využívají tzv. otevřené technologie, díky kterým máme velké možnosti upravovat systém podle Vašich potřeb. Upravovat lze definovatelné položky, definovatelné vstupní formuláře, definovatelné nové číselníky a agendy, je možné psát vlastní funkční skripty. Otevřené rozhraní také zpřístupňuje přes technologii OLE celý objektový model systému ABRA pro externí aplikace.

Jste-li uživateli systému ABRA Gx, jsou vám k dispozici služby našich programátorů. Zamyslete se nad tím, které z vašich firemních procesů by bylo možno automatizovat a integrovat s vaším ERP systémem. Pokud naleznete nějakou takovou oblast, neváhejte a obraťte se na nás. Naším cílem je upravit či rozšířit systém ABRA přesně podle vašich požadavků a k vaší plné spokojenosti. Komplexní a integrované řešení vám ve výsledku bude šetřit čas a vaše peníze.

Katalogové doplňky


Mimo tvorbu specifických řešení na míru je pro vás připraven katalog doplňků. Katalog je přístupný na portálu abra.eu. Nabízí výběr z již úspěšně realizovaných zakázkových aplikací, které vám jistě pomohou zjednodušit standardizované firemní procesy, či jejich části. V katalogu jsou uvedeny podrobné popisy a podmínky dodání jednotlivých řešení, přičemž u vybraných řešení jsou též přiloženy obrazové ukázky a další dokumenty.

 

Zákaznický portál

NEPŘIHLÁŠEN ( registrace )

POČASÍ PLZEŇ
Počasí Plzeň - Slunečno.cz
POČÍTADLO NÁVŠTĚV
mod_vvisit_counterDnes112
mod_vvisit_counterTento týden813
mod_vvisit_counterCelkem1531951

We have: 7 guests online