Home    >> Tisková řešení a stroje    >> Novinky    >> Tři ocenění iF pro Brother
PDF Tisk Email
Úterý, 21 Srpen 2012 09:32

brotherTři ocenění iF design award 2012 za kancelářské modely Brother

Prestižní nezávislé mezinárodní ocenění iF product design award, s více než 50-ti letou tradicí, bylo letos opět uděleno organizací iF International Forum Design (iF) v německém Hannoveru třem produktům Brother za inovaci, ekologii a design

 

MFC-7460DN : mono laserové multifunkční zařízení (iF design award)

DCP-7060D: mono laserové multifunkční zařízení (iF design award)

QL-700: profesionální tiskárna štítků (iF design award) 

Již od roku 1953 uděluje mezinárodní porota iF International Forum Design (iF) výroční ceny za vynikající úspěchy v oblasti designu. Společnost Brother se i letos připojila ke světové elitě inovativních organizací v iF žebříčku Top 100. V letošním roce bylo přihlášeno 4322 produktů ze 48 zemí. Výrobky byly posuzovány mezinárodní porotou odborníků se zaměřením na design, konstrukci a ochranu životního prostředí.

Obchodní ředitel Brother International CZ, Ing. Zdenek Kapusta, doplňuje: “Brother neustále pracuje na inovaci a novém designu svých výrobků, a jsme rádi, že jsme získali globální uznání za naše úsilí. V minulých pěti letech jsme vždy zvítězili v iF design award a letos máme již celkem 33 ocenění. iF logo bude nyní uvedeno u příslušných výrobků.”

Návrat na předchozí stranu

 

Zákaznický portál

NEPŘIHLÁŠEN ( registrace )

POČASÍ PLZEŇ
Počasí Plzeň - Slunečno.cz
POČÍTADLO NÁVŠTĚV
mod_vvisit_counterDnes21
mod_vvisit_counterTento týden739
mod_vvisit_counterCelkem1519033

We have: 6 guests, 1 bots online