Home    >> Tisková řešení a stroje    >> Novinky
Novinky
PDF Tisk Email
Pondělí, 13 Květen 2013 07:02

QR_Techniservis_shadow_transparent

Spustili jsme pro Vás novou aplikaci: Elektronické hlášení požadavku servisu a stavu počítadel prostřednictvím QR kódů. Vše je velice jednoduché. K nahlášení stačí načíst, pomocí Vašeho mobilního telefonu nebo tabletu, QR kód umístěný na Vaší multifunkci nebo tiskárně. Dále už Vás povede naše jednoduchá aplikace.

Celý článek...
 
PDF Tisk Email
Úterý, 04 Září 2012 14:24

Ve Čtvrtek 18.10.2012 bude v Plzni Černicích v Pivovarském dvoře možné navštívit BROTHER HUMMER ROADSHOW 2012 Společně s outdoorovými programy zde bude přítomen i modrý stan Brother. Akce začíná v 9:00. Program celého RoadShow můžete nalézt zde. Přejeme Vám příjemnou zábavu.

 
PDF Tisk Email
Pondělí, 27 Srpen 2012 07:31

QL-720nwSpolečnost Brother uvádí na trh dvě nové tiskárny štítků QL-710W a QL-720NW. Přístroje jsou určené pro širokou škálu použití v kancelářích, skladech, zdravotnických zařízení a ve veřejné správě. Oba modely nabízejí možnost bezdrátového síťového připojení, a mohou tak být použity v pracovních skupinách. Lze s nimi snadno označit obálky, CD/DVD, ID karty a kancelářské potřeby.

Celý článek...
 
PDF Tisk Email
Úterý, 21 Srpen 2012 09:32

brotherTři ocenění iF design award 2012 za kancelářské modely Brother

Prestižní nezávislé mezinárodní ocenění iF product design award, s více než 50-ti letou tradicí, bylo letos opět uděleno organizací iF International Forum Design (iF) v německém Hannoveru třem produktům Brother za inovaci, ekologii a design

Celý článek...
 
PDF Tisk Email
Úterý, 31 Červenec 2012 12:25
Mobile_Printing_OKI

Nyní můžete tisknout kdykoliv a odkudkoliv

Se stále narůstajícím počtem mobilních pracovišť, chytrých telefonů a tabletů se zvyšuje také potřeba tisknout odkudliv a kdykoliv chcete. Díky mobilním aplikacím již není nutné být v kanceláři proto, abyste si mohli vytisknout dokumenty, letáky nebo smlouvy. Jak funguje mobilní tisk? Princip fungování cloudového nebo mobilního tisku je snadný.

Celý článek...
 
PDF Tisk Email
Středa, 25 Červenec 2012 08:27
android_pagescope

Konica Minolta vyvinula novou aplikaci pro operační systém Android, který využívají zejména chytré telefony. Zákazníci na celém světě si mohou díky nové aplikaci PageScope Mobile zjednodušit práci s multifunkčními zařízeními bizhub od Konica Minolta. Aplikace je již k dispozici a je zcela zdarma.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kmbt.pagescopemobile.ui

Celý článek...
 


Zákaznický portál

NEPŘIHLÁŠEN ( registrace )

POČASÍ PLZEŇ
Počasí Plzeň - Slunečno.cz
POČÍTADLO NÁVŠTĚV
mod_vvisit_counterDnes3
mod_vvisit_counterTento týden94
mod_vvisit_counterCelkem1523637

We have: 2 guests online