Home    >> O společnosti    >> Fotogalerie
Fotogalerie
Techniservis,Brother & CSOB Bowling Randezvous PDF Tisk Email
 
Brother Hummer RoadShow 2012 PDF Tisk Email

Po dlouhém čekání jsme se konečně dočkali Brother RoadShow v Plzni. Kromě Hummerů, které si sebou pořadatelé přivezli, jsme si měli možnost osahat i MFC a tiskárny od firmy Brother a vyzkoušet si mobilní tisk. Některé kousky byly velice vydařené a díky přítomnosti zástupců firmy jsme si měli možnost popovídat i na úrovni servisu těchto strojů. Mile nás překvapily inkoustové tiskárny, které se svými náklady dostávají na provozní náklady laserových tiskáren.

 
Plzeňský Velkoformátový Podzim 2011 PDF Tisk Email

Rok se s rokem sešel a opět přišel na řadu Plzeňský Velkoformátový Podzim, inkoust tekl proudem a tiskové hlavy měly co dělat, aby stihly tisknout nápor, který jsme na ně navalili. Návštěvníků bylo mnoho a to i z řad studentů, kteří si přišli prohlédnout tiskárny naživo. Málokde je totiž možné vidět velkoformátové tiskárny pohromadě v provozu a v takovém počtu a rozsahu možné aplikace. Nemalé nadšení opět sklidil stroj 7142 Bowfin v provedení TEX a Calender DS67/32A. Akce se tedy dle očekávání všech vydařila a už pro vás připravujeme další.

 
Plzeňský Velkoformátový Podzim 2010 PDF Tisk Email

Jak jsme v roce 2009 zahájili tradici Plzeňských Velkoformátových Podzimů, tak jsme v ní i v roce 2010 pokračovali, abychom Vás mohli seznámit s novinkami ze světa velkoformátového tisku a jeho zpracování. Tentokrát se akce konala v hotelu Angelo. Ve spolupráci s firmou Xerox jsme pro Vás připravili mnoho k vidění a věříme, že se Vám to líbilo. Jako překvapení Xerox přivezl i stroj 7142 Bowfin v provedení TEX, který je schopný přímého tisku na tkaniny termosublimačními barvami včetně sublimační jednotky Calender DS67/32A (64“), které je schopno kontinuálního Roll to Roll termopressu. Byla přítomna i profesionální švadlena, která výstupy ihned zpracovávala do finálního produktu. Návštěvníci si tak mohli odnést hotové dresy a vlaječky přímo z akce.

 
Plzeňský Velkoformátový Podzim 2009 PDF Tisk Email

V roce 2009 jsme si pro Vás připravili akci s názvem Plzeňský Velkoformátový Podzim. Akce se konala v hotelu Primavera a jejím cílem bylo Vás seznámit s principy a možnostmi velkoformátového tisku a jeho zpracování. Na pomoc jsme si přizvali kolegy z firmy Xerox. Vzhledem k tomu, že se akce nadmíru vydařila, naplánovali jsme její opakování i na příští rok.

 
Prezentační seminář 2008 PDF Tisk Email

V roce 2008 jsme si pro vás připravili prezentační seminář, kterého se zůčastnilo přibližně 200 hostů. Díky takto vysoké účasti se zařadil mezi největší takto orientované semináře v ČR.

 
Paintball 2007 - Nekmíř PDF Tisk Email

Pro velký úspěch akčně sportovní akce "Zastřel si svého technika" z roku 2005 jsme painball zopakovali a tentokrát i s větší účastí. Technici si připravili i tank.

 
Prezentační seminář 2006 - Lipovka PDF Tisk Email

V roce 2006 jsme si připravili pro naše zákazníky prezenteci produktů Konica Minolta a SafeQ v příjemném prostředí penzionu Lipovka.

 
Paintball 2005 - Nekmíř PDF Tisk Email

Firma Techniservis si v roce 2005 připravila pro své zákazníky paintballovou akci s pracovním názvem "Zastřel si svého technika" Akce se vidařila a všichni technici přezili.

 

Zákaznický portál

NEPŘIHLÁŠEN ( registrace )

POČASÍ PLZEŇ
Počasí Plzeň - Slunečno.cz
POČÍTADLO NÁVŠTĚV
mod_vvisit_counterDnes139
mod_vvisit_counterTento týden840
mod_vvisit_counterCelkem1531978

We have: 10 guests online